Ką darai, daryk gerai 

renginių serija apie netradicinį darbą ir gyvenimą

 

#2 Kaunas ir Vilnius

ka zmones dirba
 
 
 

Pirmasis "Ką žmonės dirba?" renginys nutiko Vilniuje!

Atkeliavo ir ne vienas kaunietis, tačiau daug kas klausė: "Tai kada Kaune?". Mums labai svarbūs jūsų norai, todėl šį kartą keliaujame į Kauną! O po to iškart vėl kartojam Vilniuje!

Antrame renginyje kalbėsime apie darbą ir tai, kaip svarbu viską daryti su meile. O jeigu nemyli, tai kam išvis daryti?!

Sėkmės istorijų neišgirsit, nes visa paslaptis slypi tikrose istorijose su nepatogumais, sunkumais ir smagiais nutikimais.

Dizainas, kuris privertė ištarti "vau": Gintarė Kavaliauskaitė / @cococlouds


#1 Vilnius

Visi žinome, kaip svarbu dirbti mylimus darbus! Bet nieko nėra baisiau, kaip kad pradėti rytą su mintimi: "O ne, ir vėl į darbą". 
Pamirškite visus "O ne", nes iš tiesų tai darbas turi būti malonumas, o jei taip nėra - reik keist dalykus! 

Ką darai, daryk gerai #1 Faksimilis / Mantas Pelakauskas

Mantas Pelakauskas, vienas iš Faksimilis Reklamos Firma sumanytojų, ir jo pranešimo tema "Visada kažkoks užsiėmęs"!

ą darai, daryk gerai #1 Gytenis Orlovas

Gytenis Orlovas - pilotas, kurio istorija šiek tiek verčia nustebti, šiek tiek nusileisti ant žemės, jeigu esi kažkur padebesiuos, šiek tiek pasididžiuoti ir patikėti, kad tikrai viskas yra įmanoma!

Ką darai, daryk gerai #1 Wide Wings / Gediminas Tamulynas

Dar būdamas labai jaunas Gediminas savo veiklą pradėjo Tauragės garažiuke, o šiandien jis yra Wide Wings įkūrėjas. Jis kalba tema "Kokį darbą man skyrė visata?"!

Ką darai, daryk gerai #1 Juodas Šuo / Tomas Lučiūnas

Tomas Lučiūnas - slapto knygyno Vilniaus centre "Juodas šuo" savininkas ir sumanytojas bei jo istorija tema "Slapto knygyno atvejis". Pradžioje jo sugalvota senų knygų perpardavinėjimo slaptame knygyne idėja daug kam atrodė absurdiška. Paklausus, ar jis bent jau turėjo verslo planą, Tomas tik nusijuokia, nei tada,nei dabar jis tokio neturi, tačiau kasdien, jo žodžiais tariant, „žaidžia” knygyną ir eina į darbą, be kurio negalėtų gyventi. Tomas Lučiūnas lanko namus, neseniai atsisveikinusius su savo gyventojais, senosios kartos Lietuvos intelektualais, gelbėdamas neretai pirmųjų leidimų, autografais papuoštas knygas. Kitaip, niekam nebereikalingos, jos bus išmestos. Pasiklausykite daugiau!