KONTORA

DSC_3670.jpg
 
 

komunikacijų kontora 

Ką žmonės dirba?, ne tik projektas, pasakojantis istorijas, kaip kūrybiškumas susitinka su verslumu, kaip žmonės dirba ir gyvena. Mes - ne išimtis. KŽD jau ilgą laiką veikia, kaip komunikacijų kontora. 

KUO MES NETIKIM? 

Agentūrų darbu.

KODĖL?

Mes jį matom kasdien. Pavargę projektų vadovai, kurie turi po 19 ar daugiau klientų, ir tik 5 dienas savaitėje. Kiek idėjų ir energijos gali turėti žmogus, prižiūrintis jūsų verslą? Mes pačios atėjom, iš tokių agentūrų, pačios turėjom tokių klientų - nuo labai labai didelių verslų iki visiškų startuolių - ir mums nuoširdžiai būdavo jų gaila. Jei tik jie tą biudžetą duotų į rankas žmogaus kuris turi laiko ir energijos... kuriam neskambina kitas klientas iškart po jūsų...  Mes iš ten pabėgom - agentūrose mažai kas ilgai užsilieka, turbūt pastebėjote - ir mažai kas nuoširdžiai myli jūsų prekinį ženklą. 

TAI KĄ MES DAROM? 

Tą akimirką, kai baigi darbą agentūroje, ir pradedi freelancint - viskas pasikeičia. Kiekvienas gerai padarytas darbas - rekomendacija. O rekomendacijos virsta naujais klientais. Svarbiausia, natūraliai atsirenki su kuo dirbsi, niekas tau nebenumeta klientų su tavimi net nepasitaręs, tu gali išsirinkti tokius klientus dėl kurių sektoriaus esi pakvaišęs, kur viską žinai, kur esi ekspertas ir kasdien su džiaugsmu vis daugiau išmoksti. 

Tad mes taip ir dirbam. Pastatėm freelancerių tinklą, su kiekvienu dirbam, kiekvieną žmogų išbandėm. Tad samdydami mus, jūs nesamdote agentūros, o samdote žmones, kuriems nuoširdžiai rūpi, kurie padėdami jums kurti savo verslą, kuria ir savo. 

KAIP ČIA VEIKIA? 

Kontora - komunikacijų. 

Mes kuriame strategijas, kaip atšviežinti arba formuoti prekinio ženklo įvaizdį ir tikrą bendruomenę. Tada sukuriame veiksmų planą. Tik jį įgyvendinam, kartu su savo komanda. 

Dar viena agentūrų problema - dažniausiai prekinis ženklas prisisamdo daugybę agentūrų, vienos PR'o, kitos socilinių tinklų ir pan. Kokia čia bėda? Jos nesusišneka. Stumdosi, viena ranka daro vieną, o kita kitą. Mes išsprendžiame tą problemą. Nes: 

  • mes sukuriame jūsų strategiją
  • veiksmų planą
  • suburiame freelancerių komandą
  • taip turime daugybę patikimų rankų jūsų darbui nudirbti ir su visais komunikuojame tiesiogiai 
  • darbus ne prižiūrime, o dirbame, tad jūsų strategija ir veiksmų planas keliauja ne į excelio folderį ar stalčių, o yra realiai stebimas ir įgyvendinamas

Visi geriausi savo srities specialistai - jau seniai freelancina, darbas agentūroje lyg saugusiųjų kalėjimas, kur tu tik įrankis ir negali daryto savo sprendimų, o jei tu pakankamai gerai dirbi, natūraliai pradedi dirbti sau - taip turi pasirinkimo ir kūrybinę laisvę.  Mūsų fotografai, dizaineriai, programuotojai, visažistai, iliustratoriai, video ir tekstų kūrėjai, vertėjai - patikrinti freelanceriai. Jie mūsų komanda. Jiems mokame sąžiningai ir laiku. Jūsų projektą prižiūrėsime su didžiausia meile, mums už vis labiau rūpi rezultatas. 

Pakalbam!

Rasa Jusionytė

rasa@kazmonesdirba.com

+37067162568

Viktorija Aprimaite

viktorija@kazmonesdirba.com