Podcastas

Kaip idėją paversti savo full-time darbu?

ka zmones dirba

Kaip idėją paversti savo full-time darbu?

Pokalbis su Puskės redaktore Marija Meškovaite apie žurnalo pradžią, darbą iš namų, freelancininą, chaltūras ir rimtus projektus, budistų venuolius ir sisiojimą duše.

Puskė - tai kaip tavo geriausia draugė, ne mama, ne sesė, o tokia bendražygė podruškė. O kokia yra Marija, jos redaktorė? Kviečiam susipažinti ir nuoširdžiai pasikalbėti apie paširdžius kutenančios idėjos pavertimą tikru projektu!

-----------
Laidą sukūrė Greta Madline ir Rasa Jusionytė.

Ačiū Domui Raibiui už garsą ir laiką.

Ačiū Garbanotas Bosistas už intro muziką. Daug kalbam apie gyvenimą Lietuvoje, tai kaip per Twin Peaksą, galvojom, nusiųsim draugams už jūsų žinutę.

 

Ką daryti, kad atidarytum savo restoraną?

jonas palekas

Kai kalbi apie darbą, atrodo privaloma kalbėt rimtai. Mums taip šįkart visai nesigavo. Su Jonu Paleku susitikom penktadienio vakarą po visų darbų, Delta Mitybos virtuvėje, kai visi lankytojai jau buvo išėję. Gavom po juodžiausią puodelį kada gertos kavos ir, kol laukėm kofeino įsiliejant į kraują, pradėjom tiesiog įrašinėt - gavosi taip, kad to oficialaus interviu taip niekada ir nepradėjom.

Atsipalaidavę ir labai atvirai kalbėjom apie freelancinimą Vilniuje, verslą su draugais, pieniškas dešreles ir sūrį su žėlė gabaliukais, azijietiško maisto interpretacijas, menininkų dienos centrą, Delta Mitybos atidarymo užkulsius, klausėm kur valgo virtuvės šefai (išduosim iškart - Brolio kebabai ir Montuotojas valgykla) ir, aišku, apie finansus ir kaip daryt dalykus be investuotojų.

Čia visai ne sėkmės istorija. Praėjus pusei laiko prisiminėm, kad Jono net nepristatėm, o pokalbis vinguriavo laisvai - labai paprastai ir daug pasijuokiant.

Jonas Palekas - vienas iš Delta Mitybos bendraautorių. O Delta, pačios komandos žodžiais tariant - "išlaisvinta azijietiška virtuvė - Pho, Nabės ir Rameno interpretacija".

-----------
Laidą sukūrė Greta Madline ir Rasa Jusionytė.

Ačiū Domui Raibiui už garsą ir laiką.

Ačiū Garbanotas Bosistas už intro muziką. Daug kalbam apie gyvenimą Lietuvoje, tai kaip per Twin Peaksą, galvojom, nusiųsim draugams už jūrų žinutę.

lithuanialietuvadarbasworkjonaspalekasdelta


Antra laida: Ką daryt, kad dirbtum darbą, kurį myli?

kotryna-coveris (2).png

Kotryna Bass - viena žinomiausių Lietuvos blogerių savo hobį pavertusi svajonių darbu. Kotryna kas mėnesį keliauja ir dirba iš vis kito miesto, jos klientai išsibarstę visame pasaulyje, o ji namais pasirinko Lietuvą.

Gėrėm kavą jos studijoje, valgėm Miglės saldainius ir kalbėjom apie gyvenimą bei darbą, taip, kaip yra iš tikrųjų.


Laidą sukūrė Greta Madline ir Rasa Jusionytė.

Ačiū Domui Raibiui už garsą ir laiką.
Music: Garbanotas Bosistas - Grįžkit iš toli

Pirma laida: Ką daryt, kad sektųsi? 

ka zmones dirba podcast jolita vaitkute

Pirmojoje ,,Ką žmonės dirba'' podcast laidoje kalbėsime su maisto (ir ne tik) menininke Jolita Vaitkute. Jolita nebaigė jokių aukštųjų mokslų, bet ją universitetai kviečia lektoriauti, jai dar tik 21, o ji jau puikiai gyvena iš savo kūrybos. Kalbam ir apie socialines medijas, savęs lyginimą su kitais ir kaip daryt, kad imtų ir sektųsi dirbant darbą, kurį myli.

Sugalvojo ir kalbino: Greta Madline ir Rasa Jusionytė

Galima klausyt ir per apple podcasts, galima youtube ir per soundcloud

KĄ ŽMONĖS DIRBA?

PODCASTas

Darbą reikia švęsti. Nauja karta. Naujos idėjos. Naujas požiūris.

Įrašinėjom ilgai, beldėmės į kūrėjų studijas (bei virtuves, nes prie rytinės kavos vyksta geriausi pokalbiai), slėpėmės muziejuose, lipom į Pakrantės palėpę ... Išgirsit keisčiausius ir krūčiausius pokalbius su Jolita Vaitkute, Puskės redaktore Marija Meškovaite, Jonu Paleku iš Delta Mitybos, Due Fashion Indrėmis, Kotryna Bass... Kalbam apie darbą taip, kaip su draugu prie bokalo alaus - atvirai, kad net skauda, bet ir juoko decibelus reikėjo tildyti tvarkant garsą. Pašnekovai tiesiogine to žodžio prasme priverčia lipt nuo sofos ir pradėt judėt.

Greta Madline ir Rasa Jusionytė kviečia pakalbėt apie kūrybines industrijas, darbą sau ir kaip svajones paverst full time‘u. Cheezy, bet iš širdies.

Domas Raibys buvo labai fainas ir padėjo įgarsinti.