Prints by Ką žmonės dirba?

Kai perki vieną printą sau, mieste atsiranda du plakatai paniurusiam miestiečiui prašypsinti

ka zmones dirba

Kūrė: Kissi Usuki

ka zmones dirba

Kūrė: Greta Madline

Kaina: 25€

Siųsk savo užsakymą: kazmonesdirba@gmail.com

Sveiki,

Prieš jus pirmi du "Ką žmonės dirba?" plakatų serijos printai. 

Naujų metų proga susvajojom visą miestą "padabinti" plakatais, kurie kalba apie mylimą darbą, kiek šmaikščiai pašiepia požiūrį į mus pačius, primena, kad jau gyvename tokioje šalyje, apie kurią vis pasvajojame. Dauguma jų iki gyvo kaulo suprantami freelanceriams ar savo verslą kuriantiems, tad jei pats esi ar turi tokį draugą, padovanok jam, kaip sakoma, limited edition printą/priminimą. 

Dauguma plakatų frazių buvo pasakytos interviu metu, o mes jas atidavėm apipavidalinti iliustratoriams ir dizaineriams. Pardavinėjame juos, kaip printus, o už surinktus pinigus išklijuosime miestą plakatais. Tad tai tokia neformali socialinė akcija, kaip toms'ų batų reikalai - perki vieną, o mieste atsirandu du ar trys (gal ir daugiau, nes vieneto kaina priklauso nuo kiekio, kurį galiausiai spausim) kikenimą keliantys plakatai. 

Siųsk savo užsakymą: kazmonesdirba@gmail.com - mes ne kokia didelė kompanija, tai ir patys galim iki tavęs jį atnešt, o dar ir kavos kartu išgert, arba užsuk pas mus pasiimti, arba išsiųsim paštu,o jei esi toli nuo Vilniaus, per dieną ar dvi taip pat išsiųsim. 

Su daug freelanceriškos meilės - bučkis, rublis ir bandelė, 

KŽD komanda <3

Detalės: Dydis A2. Ateis be rėmų, nes kitaip tai būtų bankrotas mums.